SON?

SONCitát - vyhodnocení

14. března 2012 v 12:11 | Cher ~ M.
Omlouvám se za pozdní zveřejnění výsledků, ale nějak se se k tomu furt nemohla dostat. :(( Pořád jsem přemýšlela nad cenami, a nakonec jsem se rozhodla jen jednoduché výhry. A to je, animace a reklama na mém blogu.
Mockrát vám děkuju za zúčastnění.
A tady jsou ceny :) Snad se vám budou líbit, ale snažila jsem se je udělat podle toho, co máte rády :)

SONCitát - 4.kolo - finále

24. února 2012 v 15:16 | Cher ~ M.
Konečně zahajuji další, a poslední, kolo SONCitát. Byl to hodně napínavý souboj, takže do dalšího kola jsem nechala postoupit 4 citáty. Bohužl Jaňula a Sabí vypadly. Děkuji jim za zúčastnění.
Jelikož je toto kolo poslední, 3 nejlepší citáty dostanou ceny, ten 4. bohužel ne.
Ale prosím vás, nespamujte blogy, aby vám daly hlas. Ať je to alespoň trošku spravedlivý. :)

SONCitát - 3.kolo

17. února 2012 v 15:57 | Cher ~ M.
Je mi to líto, ale musely vypadnout 4 citáty. :( Bylo to nerozhodně a už je potřeba tu soutěž urychlit. Takže se omlouvám, že místo 3 vypadly 4 :( Děkuji za zúčastnění :)
V tomte kole vypadnou asi 3 citáty, uvidím ještě. A pak bude kolo poslední, a první tři nejlepší dostanou nějaké ceny :) (reklama, diplom, animace, avatar....se ještě rozhodnu). Tak bojujte dál :)

SONCitát - 2.kolo

12. února 2012 v 17:17 | Cher ~ M.
Nemám ráda vyřazování, ale oznámit vám to musím. Jak jsem říkala, dva citáty s nejméně hlasy vypadnou, takže do 2.kola nepustupují americanooo a Adrianne Marginalization. Děkuji za zúčastnění. Je mi to líto, ale jedeme dál. Na konci tohoto kola (asi v úterý) vypadnou citáty 3. Tak se snažte :) Přeji hodně štěstí :) ♥

SONCitát - 1.kolo

11. února 2012 v 17:54 | Cher ~ M.
Mockrát děkuji všem, co se přihlásili do soutěže o nejlepší CITÁT. Konečně (omlouvám se, dřív to nešlo, nešel mi net) spouštím 1.kolo, a doufám, že budete hlasovat pro ten citát, který se vám líbí nejvíc.
Dva citáty s nejméně hlasy vypadávají.
Můj hlas nedostane žádnej citát, aby to bylo spravedlivé. :) A navíc, nedokázala bych si vybrat, líbí se mi citáty všechny :)
Konec bude někdy v pondělí, podle toho, jak budu mít čas udělat kolo nové :) Tak do toho, přeji hodně štěstí :)
 
 

Reklama