Ostatní

Filmy, které jsem nedávno viděla

25. června 2015 v 9:28 | Michaela
Krásné dobré ráno, dámy. ♥ Ikdyž, možná až článek dopíšu, bude už dopoledne. :D :)
Dneska jsem se vám rozhodla napsat článek na téma Filmy. Jedná se o filmy, které jsem v posledních pár měsících viděla, ať už doma nebo v práci. Prozradím vám, o čem byly, jestli se mi líbily a nebo ne (obsahy jsou z čsfd.cz). Není jich moc, skoro všechny jsou to romantické komedie, ale třeba si mezi nima nějaký ten svůj vyberete. :)
________________________________________________________________________________________

TAK FAJN

Komedie / Romantický

Obsah - Tak Fajn je komedie o nepodařené dovolené ve třech v Chorvatsku. Milan se rozhodne požádat svojí přítelkyni Beatu o ruku právě během romantické dovolené u moře. Na tu s nimi nakonec jako křen jede i věčný party živel Miki, který se rozhodne jim romantický výlet a zásnuby zorganizovat. Věci se mu ale pravidelně vymykají z rukou a nic nedopadne tak, jak mělo. Povede se nakonec alespoň žádost o ruku, nebo bude dovolená u moře úplná katastrofa? Atmosféru letní komedie umocňují scenérie Jadranských pláží, záběry plné slunce a hudební hity.

Moje hodnocení - Tato komedie má na csfd.cz hodně nízké hodnocení, ale ji naprosto zbožňuju. :D Přijde mi strašně vtipná.. no smála jsem se skoro celý film. :D Řekla bych, že pro nenáročného diváka je to naprosto ideální komedie na léto. Pokud se rozhodnete se na film podívat, pusťte si ho určitě ve slovenštině, čeština už není taková. A najdete ho třeba tady.

10/10

Podzimní móda

17. září 2012 v 16:10 | Michal (ka)
Blíží se podzim, a tak vám přináším obrázky outfitů, které se na toto období skvěle hodí. Vybírala jsem ty, co se líbí mně, ale tak snad se budou líbit i vám.

Máte rádi takovýto styl?

38671f28000092e84f2fb72b_large

Outfity #1

6. dubna 2012 v 11:43 | Cher ~ M.
Tak jsem i já narazila na stránku, kde se vytvářejí outfity a hned jsem se o nějaké pokusila. Není to nic světoborného, ale líbí se mi. A co vám?? :))
1)
 
 

Reklama