Mám ráda..

1.6.2017 | Moji oblíbení muži

1. června 2017 v 21:57 | Michaela
Je tady 1. červen a já hlásím, že žiju. Naposledy jsem psala v březnu, že 13.4. začne teror, protože nastupuju do Pepca a zároveň ještě budu v mekáči, kde mi končí výpovědní lhůta až na konci května. Uteklo to a já to mám za sebou. Ale byl to mazec. Navíc se to ještě zkomplikovalo, jelikož mě posunuli na pozici Hlavní pokladní, což znamenalo, odjet zase na několik dní na školení, řešit hlídání pro psa a zařizovat volno v mekáči. Ale vše klaplo a teď už se můžu věnovat jen Pepcu a pojišťovně. Tu jsem teď dva měsíce dost zanedbávala, ale zase se k ní chci vrátit. Co se týče Pepca, to mě baví. Jelikož jsem ta hlavní pokladní (:D), tak nemusím stát celý den na pokladně, ale věnuju se prodejně, doplňuju a rovnám zboží, věšáky a regály, podle velikosti, barvy, druhu, ceny.. Večer mě pak zase čekají uzávěrky, tabulky, papíry,.. Ale baví mě to! :)
Noo, a to je asi tak vše podstatné, co se za poslední dobu událo.. Jdu vám představit pár mých oblíbených mužů. :D
V anketě hlasujte pro toho nejhezčího. :)

1. Jessie Pavelka
Americký fitness trenér. Znát ho můžete z britské televizní show Vítejte v novém těle (Obese: A Year To Save My Life). Totálně jsem se zamilovala do jeho úsměvu. Pro mě jeden z nejhezčích mužů.


What I Love ? # 2

31. října 2013 v 16:06 | Michal (ka)
Taaak, napadlo mě, že bych mohla udělat takové pokračování na tento článek. Minulý rok v červenci jsem vám ukázala pár věcí, které miluju a teď bych mohla přidat další. :) Joo, samozřejmě si všechno můžete přečíst v menu, ale proč se nepodívat i na obrázky?! :D :)

TETOVÁNÍ
Miluju tetování. V poslední době se mi strašně začala líbit ta velká barevná tetování, a to hlavně u chlapů. K někomu to prostě sedí a je k tomu stvořený, ale mně by to neslušelo. Na svém těle dávám přednost jednoduchosti a drobnosti. Už mám dvě malá tetování, s hlubším významem, plánuju ale další. :)

Inked couple

Moji oblíbení krasavci

21. října 2013 v 15:00 | Michal (ka)
Přemýšlela jsem, jaký článek přidat, co by se vám líbilo. A napadli mě chlapi ! Ti jsou, nám ženským, přece nejbližší, ne? :D Takže vám představuju muže, které miluju já ! :D Samozřejmě sem dávám jen ty, které byste mohly znát i vy. :D A jelikož skoro každej z nich má spoustu fotek a já nikdy nemůžu vybrat tu nejlepší, tak jsem výběr zmenšila, jen na fotky v obleku. Ne u každýho ale bylo možné takovou fotku v obleku sehnat. :( Řeknu vám ale, že mi vytvoření tohole článku trvalo asi 3 hodiny, a to jsem určitě ještě na spoustu mužů zapomněla. :/ :D
Koukám ale, že docela dost z nich jsou podobnýho typu. :D Hnědé vlasy, strniště, tetování... Není to ale podmínkou :D

A co vám, líbí se moji chlapi? Kdo je váš největší idol?


VŠECH 30 KRASAVCŮ V CELÉM ČLÁNKU

Vanessa Hudgens

16. září 2013 v 17:06 | Michal (ka)
Bože, já tu holku miluju ! Je mým idolem už od té doby, co jsem poprvé viděla High School Musical, a to bylo, myslím, v roce 2006, což je už nějakých 7 let. Strašně ten čas letí... Už jí je 24 let.
Je tak strašně krásná, miluju její vlasy, oči, rty, úsměv, je dokonalá ! A jak jsem dneska, náhodou, narazila na její fotky, projela jsem ty nejnovější a uvědomila jsem si, jak je pokaždé jiná. Každý den jiné líčení, jiný účes, jiné oblečení a hned je úplně jiná, ale vždycky jí to hrozně sluší. Má úžasný styl !! ♥ Osobně si myslím, že je škoda, že už se Zacem netvoří pár, protože on je podle mě strašně pěknej chlap.. :))
Co si o ní myslíte vy ? Líbí se vám ? :) Už to není ta malá Gabriella Montez, co? :)

Tumblr

Emily Maguire - Posedlost

13. září 2013 v 14:03 | Michal (ka)
Tak takhle rychle jsem už dlouho žádnou knížku nepřečetla...
Jak tady byla babička, tak jsme šly do knihovny a já si náhodně půjčila nějakou knížku, u který mě trochu zaujal popis. Doma jsem ji otevřela a snad hned od první stránky mě chytla. Druhý den jsem ji už měla přečtenou. Ano, byla to Posedlost. :D Někomu se tahle knížka nemusí líbit, možná se bud zdát až absurdní, ale já bych řekla, že stojí za přečtení. :))
A o čem to je?

Book cover: Posedlost - Emily Maguire

Sarah je premiantka a bezproblémová dívka ze středostavovské rodiny. Až do dne, kdy jí do života vstoupí Daniel Carr, učitel angličtiny a vzorný otec rodiny. Spojuje je obdiv k Shakespearovi a... sex. Sex plný násilí. Probudí se v nich bestie, která brzy ovládne nejen jejich těla, ale i jejich mysli, životy. A když pak Daniel náhle ze Sářina života zmizí, upne se Sarah k sebezničující snaze jej najít, získat zpátky anebo nahradit. Fyzická vášeň se stává posedlostí a hledání lásky přerůstá v otázku života či smrti. Při snaze zkrotit tu bestii v sobě samé trpí Sářino okolí, trpí Daniel a ze všech nejvíc trpí ona.
Skandální téma milostného poměru žačky s učitelem není pro mladou australskou autorku Emily Maguirovou samoúčelné, je prostředkem k dokreslení možných povah sexu, autoritářství, závislosti a posedlosti. Ukazuje, jak jedno setkání či jediný okamžik dokáže změnit celý život.

Tattoo

12. května 2013 v 8:27 | Michal (ka)
Strašně moc bych vám chtěla poděkovat za vyplnění dotazníku. Vaše odpovědi mě moc potěšily ! Příště dám dotazník na jiné téma, snad se vám bude líbit. :)

Dnešní článek věnuju "módnímu doplňku", pokud se tomu dá tak říkat, tetování. Já osobně jsem jeho fanouškem, pokud to s tím tedy člověk moc nepřežene nebo si nedá nějaký kýč, např. Hello Kitty nebo Playboye na rameno či nad kalhotky. Mám ráda nápisy nebo obrázky, které pro toho, kdo je nosí, něco znamenají.

Já jsem toužila po tetování už docela dlouho, ale táta by mě zabil. Pak jsme se odstěhovali, a po maturitě jsem se ho konečně dočkala. Mám vlaštovku za krkem, a má pro mě takový význam svobodného ptáčka. Důležité je, že letí vzhůru, protože i já bych v životě chtěla stoupat, vyvíjet se a ne padat k zemi a ztrácet smysl života. Jsem neskutečně štastná, že jsem se pro tetovní, a konkrétně vlaštovku, rozhodla. Jak vše probíhalo, si můžete přečíst zde, už jsem o tom článek psala. Mimochodem, mám ho rok a táta o něm ještě neví (snad). :D


Ovšem vlaštovkou to nekončí. Plánuji další tetování. V první řadě (už brzy !!) bych chtěla nápis na nohu BELIEVE IN YOURSELF, což je opravdu motto přesně pro mě. Nevěřím si, a tím většinou zmařím všechny šance na úspěch. Dále by se mi líbila malá notička za ucho. Hudbu totiž miluju a nedokážu si bez ní představit ani jediný den. A nakonec bych si přála ještě dvě tetování. Ale to asi neklapne, protože na ně nemám postavu, hodí se jen na štíhlá těla. :( Moc by se mi líbil text pod prsem Arrete de rever, commence á vivre (Přestaň snít, začni žít). Také text úplně pro mě. Jsem snílek, vzpomínám a probírám minulost, řeším budoucnost a zapomínám, že bych si měla užívat přítomnosti. A to druhé by byl text na paži, na bicepsový sval (kdybych tam nějakej měla :D), ale ještě nevím, jakej. Původně jsem chtěla ještě číslo 16, ale to nevím, kam bych si dala. Možná na zápěstí, ale to je moc vidět, a těžce se schová, kdyby bylo potřeba.
Tak toto jsou má vysněná tetování, a pro upřesnění se můžete podívat na obrázky v celém článku. :)

CO VY A TETOVÁNÍ ? PODPORUJETE, NEPODPORUJETE? LÍBÍ, NELÍBÍ? MÁTE, NEMÁTE? CHCETE, NECHCETE?

Marc Fitt

18. března 2013 v 9:22 | Michal (ka)
Ááá, našla jsem úžasnýho chlapa !! Úplně můj typ. :D Teď už je sice až moc namakanej, ale stejnak dobrý. :D Má pěknej úsměv. A co vám? Líbí, nelíbí ? :)

Edit [19.3. - 8:35] : Ty kráso. Já myslela, že už nejde být víc dokonalý. Je krásnej, umí vařit, a teď se dozvím, že ještě navíc mluví francouzsky (je z Kanady, což je frankofonní země) ?! :D To bychom si rozuměli. :D
Koukněte na video (ukazuje tam své svaly :D, cvičí a mluví anglicky i francouzsky).

a ten song ♥

Seriály, na které koukám

20. února 2013 v 9:03 | Michal (ka)
Tak nějak mě napadlo vám ukázat, na které seriály momentálně koukám. Ale předpokládám, že na ně už koukáte taky :D Akorát mě štve, že ty první tři už mám zkouklé, takže musím čekat na nové díly. :D Kdyby jste ale někdo věděl, kde se dá koukat na Dokonalý svět, Sex ve měste nebo na Zoufalé manželky, tak budu jenom ráda. :D

THE CARRIES DIARES
Nový seriál, který se mi hned zalíbil. Je to 16 leté Carrie Bradshaw, která je úplně stejná jako Carrie ze Sexu ve městě. New York, móda, párty, láska, kamarádi, ...

Filmy, které jsem za poslední dobu viděla

9. února 2013 v 14:58 | Michal (ka)
No to se zblázním. Dělala jsem se půl hodiny se článkem, a on se zase zbláznil blog.cz a řekl mi, že článek neexistuje.. :/ Znova se mi všechny obrázky hledat nechtěj, tak mám pro vás něco jinýho :)


THE UGLY TRUTH (CHCEŠ MĚ, CHCI TĚ)

Nejlepší komedie snad. :D Ale o té jsem vám už psala :)

The Ugly Truth (Chceš mě, chci tě)

10. ledna 2013 v 20:37 | Michal (ka)
Ááá, tak jsem zase po nějaké době viděla film, který se mi fakt líbil. Byla to nejen krásná romantika, ale taky děsná sranda :D Fakt jsem se tlemila skoro pořád. :D A hlavně Gerard Butler je úžasnej. Co říkal, a hlavně jak to říkal. No, dostal mě. Pokud jste tenhle film neviděli, mrkněte, romantika je až na konci :D

 
 

Reklama