Deník

13.2.2016

13. února 2016 v 15:07 | Michaela
Krásné sobotní odpoledne, přeji. Jak se máte, holky? :) Já skvěle! Teda v rámci možností. S penízkama je to docela krizový, ale i přesto mám docela dobrou náladu. Jídlo zvládám dobře, žádné přejídání a převážně jen zdravá strava. Mám z toho radost. A další kapku skvělé nálady a pohody mi přináší tato čtveřice (viz. video). S kamarádkou jsem byla nedávno v irské hospodě Green Pub a moc se mi tam líbilo, hlavně ta hudba. Tak jsem si druhý den hledala nějaký písničky na youtube a narazila na The High Kings. No a totálně jsem si je zamilovala. Pěkně se poslouchají a dokonce se na ně dá i koukat, rozhodně tři z nich jsou krasavci (ti dva mladí a ten plešatý - moje typy). :D Takže všem, kdo potřebují nějakou kulisu v podobě hudby, zkuste The High Kings. Já je teď ale poslouchám skoro pořád, tak nějak mě uklidňují!! :))

Rok 2008. U první písničky si je můžete dobře prohlédnout, ale moje nejoblíbenější písnička začíná v 46. minutě. :D

Rok 2014. Starší jsou snad ještě hezčí. :O :D

9.2.2016

9. února 2016 v 17:47 | Michaela
Ahoj holky, přeji Vám hezký večer. Tak píšu zase po delší době, ale klasicky, měla jsem toho moc! A vypadá to, že ani v nejbližší době se to moc nezlepší. Stále mám moc práce.. Ale když se to vyplatí finančně, tak si stěžovat nebudu.. Co se týče hubnutí, já prostě nesmím říkat, jak jsem strašně namotivovaná a že věřím, že to dám. Většinou vždy po takovým optimistickým článku něco pose.u. A to se stalo i teď, respektive, den po napsání minulého článku. Od té doby jsem jedla příšerně, ale teď se zase snažím jíst míň a zdravě. Na jednu z výplat jsem čekala jako na smilování, takže konečně si zase můžu aspoň trochu nakoupit. Ale šetřit musím pořád.. Naštěstí -musím zklepat- to vypadá, že příští měsíc by mohl být finančně lepší. Ještě udělat tak jednu dvě smlouvy a bylo by to fajn.. Každopádně mě ale zase čeká v posledním únorovém týdnu pár pojišťovnických akcí. V pondělí a úterý opět školení v Praze a v sobotu konference v Brně, na tu se těším ještě víc, než na školení. Bude to taková párty pojišťovny z celé republiky, spousta lidí, jídla, pití a hudby,.. Dokonce na večer musíme mít i šaty. :D To teda budu vypadat... Ale vidíte to, o konferenci už vím dlouho a stejně jsem nebyla schopna se sebou něco udělat.. Teď to sice zase vypadá nadějně, ale už nechci říkat, teď to určitě dokážu. Už žádné 'tak snad příště'. Když o tom budu míň mluvit a míň to řešit, půjde to lépe. :) Uvidíme!! :)
Co dále bych vám řekla.. Ani nějak nevím. Možná bych Vám jen na konec představila kapelu Tribute To The Killers našeho skvělého lektora (na školení). Na této stránce si můžete poslechnout pár písniček, které přezpívali. The Killers mám hrozně ráda, ale musím říct, že například Human nebo Sam's Town se mi líbí víc jak originál. :)

Image de Calvin Klein, body, and fitness
♥♥♥

23.1.2016

23. ledna 2016 v 16:27 | Michaela
Ahoj holky. ♥ Píšu vám s poněkud dobrou náladou. Věřím totiž v lepší zítřky. Finanční situace je sice úplně hrozná, ale já věřím, že brzy půjde všechno líp. (od manažerky jsem dostala spoustu kontaktů, tak doufám, že z nich něco vyjde. ale následující měsíc bude hoooodně krušný) A co se týče hubnutí. Jsem maximálně namotivovaná a věřím, že to zvládnu. Ani nevím, jak se to stalo, ale od neděle se krásně držím. A po včerejšku (po večeru s "kamarádem") a dnešku (po setkání s kamarádkou, která se drží už od července a moc zhubla) to chci dokázat ještě víc. Musím. Vím, že někdo může říct, že týden nic není, ale pro mě právě tyhle začátky jsou nejhorší. Jsem schopna se přežrat klidně hned druhý den. Takže věřím, že teď už to bude jen lepší. Dokonce mám za ten týden kilo a půl dole. Počítám ale s tím, že od dalšího týdne už to půjde pomaleji. Ale nevadí, hlavně aby váha úplně nestála. :)
Příští týden bude ale náročný. V pondělí ráno jedu na školení do Prahy, večer někam vyrazíme a přespíme v hotelu. V úterý pak zase školení. Po tom pojedu ke kamarádce na byt, přespím u ní a brzy ráno ve středu pojedu do Nymburku k soudu (nebojte, jako svědek). Strašně se mi nechce, ale bohužel je to povinnost. Ve čtvrtek mekáč a v pátek celý den pojišťovna. Takže na cvičení nebude žádný čas. Ale zase se budu hodně v pohybu, tak snad to nebude tolik vadit. Vynahradím si to ale o víkendu. :)).. A teď nějaká motivace, ať nám to jde líp. :)) Mějte hezký víkend. ♥

Image de fitness, fit, and motivation

19.1.2016

19. ledna 2016 v 17:51 | Michaela
Ahoj holky, přeji vám krásný dobrý večer. ♥ Takže, co přišlo v balíku zjistíte hned podle fotek. :) Nový notebook, ale samozřejmě na splátky. Je nádhernej, velikost akorát (14''), bílá barva dokonalá, jen mi trochu chybí numerická (srdíčka furt musím kopírovat :( :D). Ale jinak jsem spokojená. Dokonce se mi i vejde do kabelky. :D .. Dopoledne mi přišel, tak jsem hned ozkoušela videa. Cvičila jsem podle HIIT na youtube. A představte si, žádné sekání, hezky to běželo celou dobu. :D Konečně!! :D .. A tím se dostávám k další záležitosti, o které jsem vám chtěla říct. Od neděle 17. jsem zase nabrala motivaci, pěkně jím a cvičím, a mám z toho dobrý pocit. A teď, když se mi nesekají videa, tak to půjde ještě líp. Jediné, co mě trochu brzdí, jsou peníze. :( Všechno je drahý a já stále vydělávám málo. Ale snad se to brzy změní!! Ikdyž to už říkám nějaký ten měsíc. :( :D .. No a jaké mám plány ohledně váhy? Bohužel jsem se dostala zpátky na váhu, kterou jsem měla před tím, než jsem zhubla. Ale od neděle jsem shodila kilo a do konce měsíce bych ráda další dvě. V únoru pak 3-4 kila. To by mohlo jít, co říkáte?? :D Tak mi držte palce! A já se za vámi snad zase brzy podívám. ♥

16.1.2016

16. ledna 2016 v 19:04 | Michaela
Ahoj holky. ♥ Tak se překvapivě ozývám docela brzo, ale mám výjimečně volný víkend (který mimochodem trávím doma, vysvětlím později), tak můžu napsat. Noo, mám za sebou dva na Hluboké s pojišťovnou. Bylo to moc fajn. Přednáška, nebo jak bych to nazvala, byla taková informativní, ale dost motivační. A když jsem viděla na fotkách, kolika různých akcí se Česká za ten rok zúčasnila, byla jsem docela překvapená. Líbí se mi to. ČP pořádá zábavná odpoledne nejen pro děti, ale i celou rodinu, koncerty, soutěže, RunTour, je partnerem třeba Velké pardubické a jiných sportovních akcí, Země živitelky, ale také spolupracuje například s Nadací Leontýnka. Myslím, že dělá hodně užitečného. A i já se díky ní podívám po různých městech a akcích. A kdybych byla mezi 145 nejlepšími obchodníky, tak bych se mohla podívat i do ráje. :D Ti nejlepší navštívili Zanzibar. :)) Taky bych si přála být tak úspěšná.. :)) ... Mekáče už mám ale plný zuby. Jako práce je to fajn, ale od manažerů docela buzerace, osm hodin bez přestávky a ještě ty peníze? Hrůza.. Už abych byla odtamtud pryč.. Včera jsem si odbyla směnu do tří odpoledne a pak se těšila na večer, kdy ke mně měly přijít kamarádky. Že popovídáme, popijem a pak někam vyrazíme. Ale z ničeho nic se mi blokl krk. Jakmile jsem mírně hýbla hlavou směrem doprava, hned mě v něm píchalo. Doufala jsem, že to brzy přejde, ale bohužel.. Ale i tak jsem si to s holkama užila, hrály jsme Activity, to byla sranda. Potom dvě kamarádky jely domů (samozřejmě nepily alkohol :D) a já s P. šla do baru. Hrozně se mi nechtělo, krk mě bolel a já už se viděla v posteli. Ale slíbila jsem ji společnost. V baru už jsem pila jen nealko drink, stejně alko by bylo zbytečný a ještě jsem ušetřila. :D Pak se kamarádce ozvala jiná kamarádka, takže já mohla jít krásně spát už chvíli po půlnoci. :D Bohužel krk se do rána ale nezlepšil, v noci jsem se nemohla skoro hýbat, aby to nebolelo. Teď už mě ale bolí i když mám hlavu rovně. :( Ale doufám, že do pondělka to bude ok!!
To mi připomíná, v pondělí nebo v úterý čekám zásilku! Hrozně se na ten objednaný balíček těším! :D A taky se těším, až vám o něm povím. Ale to až přijde! :D Mimochodem, jídlo jsem teď zase moc nehlídala, ale dneska mě nějak přepadla chuť se do toho zase naplno pustit. To víte, když projíždíte proměny holek a vidíte ty fotky PŘED a PO, chcete být jako ony. Hlavně dokázat to, co ony. Přece, když mohla zhubnout taková spousta holek, proč bych nemohla já. A tak už se těším na ráno, až si udělám krásnou zdravou snídani. :) Jen kdyby ten krk už byl v pořádku, abych mohla i cvičit, protože mám chuť vzít to se vším všudy, ne jen přes stravu. :) Tak držte palce. :)) A mějte se moooc krásně. ♥

Tohle video nám pouštěli na Hluboké. Úžasné.

7.1.2016

7. ledna 2016 v 19:02 | Michaela
Krásný dobrý večer. ♥ Tak jak se, holky, v novém roce 2016 máte? :) Přemýšlela jsem, jak bych na tuto otázku odpověděla já... Asi bych řekla, že se mám stejně jako v roce 2015. Fajn. Sice už od 1. ledna nějaké ty slzy byly (možná až moc), ale to je asi tím, že si všechno moc beru. Měla bych být nad věcí a tolik se netrápit. Přece, když nejde o život, nejde o nic. :)) Ale vysvětlete to mé hlavě. :D Ještě když ani pořádně neví, co chce. Ale to se asi spíš týká srdce.. :) No raději pojďme dál. Takže Silvestr, docela se povedl. Byla jsem s pár kamarádama, ohňostroj jsem viděla, půlnoční pusy jsem taky nějaké dostala, takže fajn. :) .. Pár dní na to (toto pondělí a úterý) jsem byla s pojišťovnou v Praze. Přes den jsme se učili, v noci jsme pili. :D Měli jste vidět ten další den. :D Já celé úterý nebyla schopna ničeho. Navíc jsem se pak ještě večer ztratila na Chodově, vylézt z OC správným východem, to je umění. Tím spíš, když jste tam poprvé. :D .. Příští týden mě také čekají dva dny s pojišťovnou mimo město, tentokrát na Hluboké. Nějdříve bude konference, pak samozřejmě zase zábava. :D A na konci měsíce další školení v Praze, na tři dny. Docela mě to cestování a poznávání nových věcí a míst baví !! :) Jen už by se mohl rozjet i ten obchod, zatím se mi moc nedaří.. :( Ale to snad přijde, po dnešním pracovním dni mám docela dobrý pocit. :) ... A jídlo?? To mi teď naštěstí docela jde! Nepřejídám se a snažím se jíst co nejvíce zdravě. Tak snad to tak půjde i nadále.. :)
No a co vy?? .. Já se fakt omlouvám, že vás nenavštěvuju tak, jak bych měla, ale fakt mám mizerně málo času. :(( Když bych aspoň nemusela každou chvíli do toho mekáče. :(( Chodím tam skoro obden. :( A peníze za ten blázinec skoro žádný. :( Těším se, až odtamtud budu moci v klidu odejít. :)) ... Když už nic, tak přidávám aspoň nějaké fotky. Bohužel jste ale většinu mohly vidět už na instagramu... Mějte se krásně. ♥

28.12.2015

28. prosince 2015 v 12:41 | Michaela
Ahoj holky, přeji krásné odpoledne. ♥ Konečně se dostávám k napsání článku. Nejdříve bych vám ale chtěla moc poděkovat za komentáře, že jste věřily, že tu maturitu udělám. No a já ji vážně udělala. Byl to ale stres. Ráno byly písmený testy, a ústní hned po nich. Já šla na řadu ale až ve dvě hodiny odpoledne. Strašné čekání. :D Nakonec jsem ale prý byla mezi nejlepšími, což jsem vážně šťastná. :) A před Vánoci dorazily i vizitky, takže můžu začít pracovat naplno.. Snad už se to po novém roce rozjede! :) .. No a Vánoce? Parádní. Bylo fakt super, že jsem měla volno asi pět dní a mohla tak být pořád s rodinou. Vážně jsme si to užili. Jen jsem se za ty dny dost rozležela (a rozjedla :/), takže včera, když jsem měla jít do práce (do mekáče), jsem myslela, že se zblázním!! Tak strašně moc se mi tam nechtělo! No a směna taky stála za to. Totálně narváno až skoro do těch jedenácti v noci. Už jsem neměla ani talířky, ani skleničky a ani lžičky. Strašný!! Já to fakt nechápu, jsou Vánoce, a lidi si ten mekáč neodpustí ani o svátkách. Dobře, když si tam někdo zajde na kafe, dobrý, ale aby se cpali hranolkama a dortama, to fakt nepochopím! :/ :D Jsem zvědavá na dnešek, snad to tam bude o trochu lepší. :)) .. Jinak asi nic nového. :)) Co se týče jídla, hrůza, a to už delší dobu. Ale už jsem dala sbohem cukroví a dalším nezdravým věcem a pomalu se zase snažím najet na nějaký režim. Jako možná bych i jedla zdravě, ale spíš ta pravidelnost, tu nedávám. :(( V mekáči se najíst nemám moc šanci, takže jsem nějakých 9 a půl hodin bez jídla a pak se najím v noci, až přijdu domů. :( No musím to nějak vymyslet... Mám zase nějaké fotky, ale ty přidám až příště. Už se zase pomalu musím chystat do práce. :( Tak se mějte krásně. Snad se co nejdříve podívám i já k vám !! ♥ A mimochodem, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016 !

15.12.2015

15. prosince 2015 v 12:08 | Michaela
Ahoj holky. ♥ To je neskutečné. Já už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem vám psala. Ale s časem je to bohužel horší a horší. Už se z toho asi zblázním. Lítám z mekáče do pojišťovny, špatně spím a ráno nemůžu vstát z postele. Ach jo, kde je léto, kdy jsem byla schopna i bez budíku vstát klidně v šest, v půl sedmý? .. Naštěstí se ale i nějaký ten volný čas najde. Třeba před pár dněma jsem se zúčastnila vánočního večírku od pojišťovny (no dobře, to se asi mezi volný čas řadit nedá). No a paráda. Poznala jsem zase další lidi (některé víc) a skvěle se bavila. No, možná až moc!! Zlobivá, Michala. :D Akorát jsem z toho trochu nastydla. Tam je to samej kuřák, takže když se chodí z tepla do zimy a zase ze zimy do tepla, není to dobré. :D Takže teď se ještě stále léčím, ale bohužel do práce musím chodit stále. Co je ale ještě horší, tak to, že ve čtvrtek mě čeká ta dlouho očekávaná maturita!! Strašně se bojím. Pokud to ale zvládnu, tak vánoční svátky budou úžasné. Asi čtyři dny v kuse mám volno, tak si to s rodinou musím pořádně užít. :))
No, pro dnešek končím. Píšu jen v rychlosti z pojišťovny. A přidávám pár fotek. :)) Ta první je nejnovější. ♥ Mějte se hezky.

3.12.2015

3. prosince 2015 v 14:19 | Michaela
Krásné dobré odpoledne! Holky, mám toho moc! Opět, nejvíce mě zaměstnává pojišťovna a mekáč. A když mám chvilku volna, tak jsem s rodinou nebo s kamarády, ale to tak moc často nebývá. :( Ale furt si říkám, že takhle to nebude navždy, že musím pár měsíců vydržet a pak to bude lepší. Až budu mít po zkouškách, získám nějaké klienty a budu tedy i trochu lépe vydělávat, nebudu už muset tak často dojíždět na obchodní místo. To dojíždění mě štve nejvíc, strašně se to prodraží, takže skoro víc prodělám, než vydělám. :( A třeba budu i míň ve stresu. Takhle se furt bojím, co mě ten den čeká, co budu muset dělat a celkově, jestli všechno zvládnu a jestli se konečně brzy rozjedu a začnu vydělávat. :( No a co se týče mekáče. Už je to lepší. Sice se mi tam pokaždé nechce a jsem nervozní, ale každou směnou to zvládám zase o trochu líp. :)) Ale stres je to pořád, co vám budu povídat. Ale taková já prostě jsem, stresující se. :D
Mimochodem, včera jsmě byli v ČB v Cinestar na roadshow, a musím říct, že to bylo skvělé. Zajímavý projev, který donutil přemýšlet. Bavily mě i doplňující vtipné obrázky a motivující video. Jsem ráda, že ty dvě hodiny nezaplnily jen grafy, tabulky a čísla! :) Ale musím se pochválit! :D Do ČB jsem jela autobusem, vystoupila jsem a rychle běžela dolů, abych našla městskou. Naštěstí jsem hned objevila správné číslo, koupila si lístek a autobus hned přijel. Stihla jsem to jen tak tak, ale úspěšně jsem dorazila do Cinestar, dokonce jsem tam i našla své kolegy. Poprvé jsem jela sama městskou a poprvé jsem byla v Cinestar, ale všechno jsem zvládla. Dokonce jsem se pak i domů svezl s kolegy autem. A ještě jedna věc. Konečně mi přišlo Osvědčení o splněný zkoušky Odborné způsobilosti od České národní banky, takže už jsem v registru jako Výhradní pojišťovací agent. Jupí. :D
Jinak nic nového asi nemám. Ale těším se na Vánoce, až bude po všem. ♥ Přeji krásný prosinec.

24.11.2015

24. listopadu 2015 v 18:20 | Michaela
Krásný dobrý večer přeji. ♥ Omlouvám se, holky, že jsem se delší dobu neozvala, ale mám toho nějak moc. Buď jsem v pojišťovně, nebo v mekáči. Hrůza. Například v neděli jsem byla na odpolední v mekáči, přišla jsem domů v půl dvanáctý v noci a v půl sedmý ráno už jsem zase vstávala, abych jela na obchodní místo pojišťovny (hodina cesty busem). Tam jsem byla celý den, vrátila se večer a ráno jsem opět vstávala. A zítra to samé. Ale naštěstí pak dva dny volna. Ikdyž, budu se asi muset učit. Před Vánoci maturita (od pojišťovny) a to bude něco.. Na Vánoce už se ale připravuji. Ale bohužel ne tak, jak bych měla. :D Koupila jsem si krabičku na čaje (nutně jsem ji potřebovala už několik měsíců :D) plus nějaké ty čaje s vůní podzimu a zimy (skořice, karamel, punč, jablko, hruška,..), a ještě krásnou stříbrnou svíčku. No musím říct, že v Kiku mají vážně krásné doplňky. Například ten motiv Sweet Home je vážně skvělý. :)) Jen tak mít penízky a moci si pořídit úplně všechno!! :D Třeba ještě tu lucerničku bych chtěla, ale asi škoda peněz.. :( Před Vánoci nesmím utrácet za sebe, ale spíš za ostatní!! :D To mi připomíná, že stále nemám koupený ani jeden dárek. Akorát tak pro ségru k svátku, což je docela úspěch, ale ještě musím koupit pro bráchu. Já nevím, proč mají oba svátek před čerty, takže před Vánoci. :D Chtěla jsem jim koupit lístek na Vánoční Kameňák, ale nevím, jestli by tam ségru ve 14ti letech pustili, ještě když vypadá tak na 12. :D :D .. No držte mi palce, ať to všechno dám!! Hlavně ale také změnu jídelníčku a pohybu. Poslední dobou hodně přibírám a jsem z toho vážně nešťastná. Jak jsem pracovala v baru, dařilo se mi hubnout, ale jak jsem tam skončila, zase nabírám. Jím samé blbosti, hlavně aby mě to zasytilo a uspokojilo chutě a taky se moc nehýbu. Převážně sedím za počítačem. To v baru jsem za ten den aspoň něco naběhala.. :( No musím to nějak promyslet, zjistit, co a jak můžu změnit a snad to bude fajn a super.. :) Vy se zatím mějte se hezky. ♥ PS : Dejte si pauzu v hledání štěstí. Teď je na čase být šťastným!

 
 

Reklama