Deník

24.3.2017

24. března 2017 v 12:04 | Michaela
Krásné dopoledne, přeji. ♥ Tak koukám, že už je to zase měsíc, co jsem nenapsala. Důvod je prostý, stejný jako vždy. Málo času, málo energie, malá chuť něco stvořit. Ale teď mám takový volnější den, konečně. Chtěla jsem zůstat doma a odpočívat, ale bohužel po celém baráku je lešení a nějací cizinci nám dělají fasádu. Jsou mi nalepení na oknech a já mám pocit, že mi tam vidí. :D Navíc, přes ten hluk neslyšim ani slovo žádného seriálu. :D Tak jsem vyrazila do práce a jelikož jsem tu skoro sama, dala jsem se do psaní. :)
Mám jednu novinku. Končím v mekáči. Jelikož se u nás ve městě otvírá nové obchodní centrum, tak jsem šla na dva pohovory (KiK a PEPCO). V obou obchodech mi to vyšlo. Dala jsem ale přednost Pepcu. No a 13.4. nastupuju. Čeká mě několikadenní školení, pak příprava na otevření, no a 11.5. to vypukne. Problém je ale ten, že v mekáči mám dvouměsíční výpovědní lhůtu, takže mě pustí až posledního května. Do té doby to prostě budu muset nějak skloubit. Bude to ale masakr, když nebudu v Pepcu, tak budu v mekáči. V pojišťovně budu asi úplně minimálně a doma jen přes noc. :( Ale to zvládnu! Musím! Bude alespoň trošku peněz navíc...
Jinak asi nic nového nemám. Nebo alespoň to, co bych tady mohla napsat.. Jsou věci, které mě teď strašně stresují a já se bojím, že už to psychicky nedám, ale snažím se to občas vypustit. Ve volném čase si hledám aktivity, při kterých na to zapomenu.. Alespoň trochu. :)

Slibuju, že příště přidám nějaký zajímavější článek. :D Třeba pěkné muže. :D :D ... Užijte si víkend.


1.3.2017 | Galavečer ČP v Brně

1. března 2017 v 19:18 | Michaela
Přeji krásnou 1. březnovou středu. Zase jsem dlouho nenapsala, tak to dneska napravím a povyprávím vám o nedávno zmiňované konferenci v Brně, kde jsem byla s Českou pojišťovnou. Slavilo se 190 let.
Konference neboli Galavečer se konal 24.2. v pátek. Jelo nás z naší skupiny 5. Báli jsme se, že se zasekneme někde na cestě v koloně, ale naštěstí vše probíhalo hladce. Ono vlastně, když jedete takovým fárem, to ani jinak nejde. :) Na hotel jsme dorazili včas, převlékli se do šatů a šli před hotel, kde na nás čekal svozový autobus. Všude byly načesané dámy v šatech a voňaví muži v oblecích. Na Výstavišti nám dali pásky a rozdělili stoly. Nemohla jsem tomu uvěřit. Bylo tam snad 150 stolů (po deseti židlích) a my dostali stůl číslo 16! To byl prostě osud! Moje nejoblíbenější nejšťastnější číslo, které mě všude provází a které mám i vytetované. :) ♥ .. Nejdříve nám zazpívala Dasha, bože ta měla neskutečný hlas! Při písničce Empire State of Mind mi naskakovala husí kůže a málem mi i ukápla slza.. Pak probíhala pracovní část. Seznámili nás s novinkama a vyhlašovali se ti nejlepší obchodníci. Přes video naší pojišťovně k výročí popřála třeba Lucie Bílá, Jiří Macháček nebo Václav Klaus. Osobně pak Roman Šebrle (bože, z toho jsem nemohla spustit oči) nebo Jan Svěrák. Dále byla večeře a následoval hudební program. Svou návštěvou nás poctila Hana Zagorová, Xindl X a Kryštof. Zagorová byla úplně skvělá! Byly jsme s kolegyní hned u podia, takže jsme si to maximálně užily. Xindl X byl taky parádní!! Na Kryštofech už jsme se tolik nezdržely.. Raději jsme vyrazily za skleničkou vína, a panáka. :D :D Potkala jsem kolegu, se kterým jsem do pojišťovny nastupovala, ale jelikož je z jiného města (hodně vzdáleného), viděli jsme se asi po roce. Dali si panáka, pokecali, zatancovali. Byl skvělej. ♥ Dále jsem se seznámila s dalšíma lidma. A bylo to strašně super. Po kapelách nám hrál Dj. Nejlepší samozřejmě byly retro písničky. Na těch jsme si fakt zablbli. A to podotýkám, že já normálně NETANČÍM! :D Jsem stydlín, takže raději sedím a koukám, ale tentokrát to jinak nešlo. :D Na hotel jsme dorazili ani nevím v kolik. :D Ale každopádně druhý den mi bylo skvěle!! Jako bych ani nepila. :)) Byla jsem plna energie, takže pak večer u nás doma jsem do baru s kamarádama vyrazila zas. :D Ovšem pak v neděli už mi tak dobře nebylo. :D To bylo asi tím, že jsem netancovala. :D Ale bylo to faaaaajn. Mám ráda večery, které se vyvedou! :)) ♥
To je asi tak všechno. Přeji vám krásný zbytek dne a celý březen. Ať už zase sluníčko vykoukne.. :)

7.2.2017

7. února 2017 v 12:08 | Michaela
Přeji krásné úterní poledne. Ten čas tak letí, už je skoro půlka února... A to před chvílí byly Vánoce. Ikdyž se strašně těším na jaro, na sluníčko, kytičky, ptáčky, tak už se zase nemůžu dočkat vánočního období, to kouzlo Vánoc je prostě úžasné. Ale je pravda, že zima už mě nebaví a na jaro se těším víc. Je to moje nejoblíbenější období. Všechno je tak nějak hezčí.
Jinak vám chci moc poděkovat za komentáře. To se pak zase radostněji píše další článek. Co se týče hubnutí, daří se mi. Stále jím zdravě, cvičení teď sice trochu odbývám, mám dost práce a málo času, ale pro mě je úspěch hlavně to dodržování zdravého stravování. Váha sice teď trochu stojí, od začátku ledna mám 4,5 kg, ale zase něco lepší než nic. Věřím, že když budu pokračovat, zase to klesne. Ale musím říct, že ovládat chutě není vůbec jednoduché. Kolikrát jsem měla chuť vyžrat celý špajz a ledničku, ale naštěstí to odnesla většinou jen musli tyčinka... 24.2. mě čeká ten dlouho očeávaný Galavečer České pojišťovny v Brně. Do té doby musím ještě něco shodit. A hlavně, ten večer se udržet a dát si jen dvě skleničky vína. Nejen, že bych zase mohla 'zlobit' (ikdyž, to umím i bez alkoholu :D), ale hlavně by mi druhý den bylo zle a ještě by mi stoupla váha (až třetí den, protože ten druhý mám vždycky míň).. No a vlastně můžu si to vyzkoušet už teď v sobotu, kdy se s kamarádkama chystáme večer vyrazit do baru na retro. Miluju retro písničky. ♥
Jinak asi nic nového.. Nálada furt stejná.. Nebo takhle, ono to vlastně není o náladě, je to o stresu, o nervech a starostech. S tím člověk nic neudělá. Maximálně se může snažit ty problémy vyřešit. :)
Tak přeji, ať se máte fajn. Každý den berte jako nový začátek.

25.1.2017

25. ledna 2017 v 14:09 | Michaela
Přeji hezké odpoledne, ať ho máte alespoň o trochu lepší, než já. Na mě zase padla taková ta deprese, kdy vám přijde všechno na **** a bojíte se, že už ráno nevyjde slunce. Od víkendu mi není dobře, z práce jsem odešla dřív, převážně jenom ležím... A přemýšlím.. Asi jsem se zase zamilovala. Už skoro rok se pořád a pořád zamilovávám do jednoho a toho samého člověka. Kolikrát si říkám, že už je to pryč, že to není chlap pro mě. Ale vždycky když ho vidím, slyším jeho hlas, pohlédnu do jeho očí, je to zpět. A teď se objevil ještě jeden. Pane bože, holky, naprosto nejvíc můj typ! Fakt asi nejhezčí chlap, kterého jsem potkala. K tomu věk akorát a to nejlepší? Taky má rád Parkány (moje nej kapela). ♥ Možná je to zvláštní.. Ale taky jste už někdy myslely na dva muže najednou? S tím prvním vím, že to není jen o vzhledu, mám ho strašně ráda, přestože se ke mně nechová úplně hezky. Ale je to prostě on!! A vždycky pro něj budu mít slabost.. A ten druhý... Ten mě asi osnil svým vzhledem, přesně takhle jsem si vysnila svýho přítele a manžela. A jak milej ke mně byl.. Doufala jsem, že díky němu bych zapomněla na toho prvního. Věřím, že by to šlo!! .. Ale teď zase ticho po pěšině.. Ale konec pesimistického odstavce..
Jak jsem psala o zdravém jídle a cvičení, stále se držím. Sice teď cvičit moc nemůžu, jak jsem marodná, a toho času taky moc nemám, ale jinak fajn. Zatím mám dole 3,5 kg, což bych řekla, že od začátku ledna není špatné. Teď jen vydržet.. Ale to půjde!!! :))
Abych už vás nenudila svýma kecama, přidávám nějaké písničky, které teď poslouchám. A schválně, je tady také někdo milovník RETRO songů? :)

.
více z mého playlistu zde

14.1.2017

14. ledna 2017 v 11:00 | Michaela
Krásné sobotní dopoledne. ♥ Zdá se, že teď už budu na blogu aktivnější. Za poslední dny se mi hromadí myšlenky víc, než je zdrávo, ale zase to má asi svůj smysl. Uvědomila jsem si, že mi přijde, že mám strašně málo času, že nic nestíhám, ale ono to ve skutečnosti je tak, že spoustu toho času promrhám, například koukáním na filmy a pak to uteče a člověk ani neví jak. Došlo mi, že bych měla začít dělat smyslupné věci a vyplnit čas užitečně. Je sice fakt, že lítám z práce do práce a když se večer dostanu domů, tak padnu do postele a v případě, že nejdu z odpolední směny v půl dvanáctvé v noci, pustím si zpětně Ulici nebo Ohnivý kuře a v osm nebo v devět jsem zralá na spánek. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak ani v práci nejedu na 100%, a pak se divím, že nemám kšefty. Když se mi do něčeho nechce nebo když mám naopak na vše dost času, tak začnu přemýšlet, myšlenkama jsem mimo a nesoustředím se na práci. Občas dokonce i zapnu instagram a prolézám miliardu různých fotek... To je prostě prokrastinace! .. Když mám ranní směnu v Mc, vstávám v pět hodin ráno, dávám si hodinu na přípravu a po šesté hodině odcházím. Dřív mi nedělalo problém vstávání, ale v posledních letech bych spala klidně do desíti a furt bych neměla dost. Noo, možná už jsem přespalá. Třeba dneska v noci, šla jsem spát v deset, s tím, že si budíka nenařídím, když ráno nikam nemusím, ale budu se snažit vstát brzo, abych neprospala celý den. Ale víte co? Já se vzbudila v půl desáté. Spočetly jste to? Spala jsem přes 11 hodin. :O Nechtělo se mi vůbec z postele.. Ano, jsem přespalá. Ale donutila jsem se, vstala jsem, šla si dělat snídani a v tom mě napadlo napsat na blog. I ten totiž patří mězi ty aktivity, které chci dělat. Takže nasnídaná jsem, za chvíli skončím i se psaním a půjdu uklízet. Až vytrávím banánové lívance, půjdu cvičit. Pak si dám oběd a po obídku asi půjdu na procházku. Mám volnou sobotu, tak toho musím maximálně využít. Zítra už jdu zase do práce, na odpolední.. Takže mým hlavním cílem je teď vyplnit každou minutu v mém životě, zbytečně nekoukat do blba, nepromarnit převalováním v posteli drahocenný čas, protože čím aktivnější budem, tím víc toho stihnem..
A ještě jedna věc na konec. Jak víte, od začátku ledna jím zdravě a cvičím. A musím se přiznat, že se mi to stále daří. Dokonce mě to i baví. Jsou to sice zatím jen dva týdny, ale už cítím, jak mi trochu splasklo břicho.. A hlavně, mám motivaci, vím, že mi hezčí postava přinese štěstí, protože s vyšším sebevědomím jdou dokázat větší věci! Momentálně je to pro mě trochu zkouška, protože se mi ve váze vybila baterka a já už několik dní neviděla aktuální číslo. Nevím jak vám, ale mně, když každý den nekontroluji svou váhu, přijde, že nehubnu. Ale musím to vydržet, v pondělí si koupím baterku a v úterý ráno si na tu váhu postavím. Doufám, že tam uvidím alespoň o 10 kg míň. Nooo, přeháním. :D
Omluvte mě, že jsem se tak rozepsala, ale po dlouhé době se mi článek psal úplně sám. Nemusela jsem tolik přemýšlet nad větama, prostě jsem jen psala... Děkuji za trpělivost a mějte se krásně.

8.1.2017

8. ledna 2017 v 21:14 | Michaela
Krásný nedělní večer, přeji. ♥ Tak už nám zítra začne druhý týden roku 2017. Jak jste si užili Silvestr? Já tak, jak jsem plánovala a očekávala. A doufám, že opravdu platí "Jak na Nový rok, tak po celý rok." Rok 2017 jsem začala pěkně. :) A co nějaká předsevzetí? Dali jste si? Já si letos nedala žádné. Přišla jsem na tom, že to nemá cenu. Sice Nový rok pro mě znamená nové naděje, nová očekávání, nové zlomové okamžiky, ale žádné konkrétní předsevzetí jsem si neurčila. Ale samozřejmě se snažím zdravě jíst, víc cvičit, být pozitivní, pilně pracovat, atd, atd... Věřím, jako každý rok, že tento bude úžasný!
V nejbližší době mě čekají dvě akce, s pojišťovnou. Na konci ledna Hluboká a na konci února Brno. Hlavně se těším na to Brno. Jedná se velkolepou konferenci, které jsem se zúčastnila už minulý rok a bylo to naprosto úžasné. Spousta významných osobností, hudba, jídlo, pití.. No uvidíme, jak se to vyvede letos. Ale mám připravené šaty, do kterých ještě potřebuju zhubnout. :D Jsou krásné, asi tři roky staré, ale jaksi jsem přibrala a teď mi moc nesedí. Ale jelikož mám ještě měsíc a půl, pevně věřím, že nějaké to kilo dolů dám. Už od 2. ledna se mi povedla dvě kila. A pokračuji, vařím si, připravuju svačinky, cvičím, uklízím, chodím na procházky. Baví mě to.
Je podeváté hodině večer a já už se pomalu chystám spát. Poslední dobou jsem strašně ospalá. A už vidím, jak ráno zase nebudu moct vstát. Ale bohužel, práce volá. :( Tak se mějte krásně a pěkný start do nového týdne. ♥


29.12.2016

29. prosince 2016 v 12:01 | Michaela
Pěkné poledne. Už je to zase hodně dlouho, co jsem se neozvala. Ale momentálně marodím, tak mě přepadla chuť něco napsat. Normálně nemocná nebývám, možná tak jednou do roka, ale tentokrát mě skolilo vše, co se dalo. Rýma, krk, hlava, únavené tělo, akorát tu teplotu jsem neměla. Je to vlastně možné? Teplotu jsem neměla snad už deset let... Jak jste na tom vy? Už jste tuto zimu odstonaly? :) ... A co Vánoce? Musím říct, že přestože je všude miliarda vánočních fotek, všichni se chlubí se stromečkem, dárkama, výzdobou, mně to vůbec nevadí. Kochám se. Mám ráda hezké fotky, ikdyž je třeba všechno jen naaranžované právě na tu fotku. :) Strašně ten čas ale letí. Před chvilkou bylo léto, teď je zima a za okamžik zase jaro.. A já mám pocit, že nic nestíhám. Lítám z práce do práce a teď, když marodím a mám čas aspoň doma uklidit, tak toho zase nejsem schopna. Ikdyž, už je mi líp, už jsem zvládla i napsat pár řádků, takže na úklid taky asi dojde. No, vlastně musí. Pozítří Silvestr a já si chci pozvat pár přátel, takže uklizeno být musí. Dvě hodinky budeme u mě, zahrajem Activity a vyrazíme do baru. Sice ještě nic není jisté, protože moji kamarádi jaksi nejsou schopni říct mi, jak co bude, ale aspoň nějaký plán je. Jak budete trávit Silvestrovskou noc vy? :)
Rok 2016 je skoro za námi.. Když začínal, byla jsem plna očekávání, věřila jsem, že to bude legendární rok. Cítila jsem to. Číslo 16 je už odmala moje oblíbené. Provází mě všude. Musela jsem si ho i vytetovat. A teď, když se za tím rokem ohlédnu, ano, byl zajímavý. Dá se říct, že docela divoký. Stihla jsem se nešťastně zamilovat, finančně klesnout na dno, ale také si užít pěkné dny. A za to děkuji mé rodině, přátelům a kolegům v práci, jak v pojišťovně, tak v mekáči. A teď se dostávám k práci. Ano, stále pracuji na dvou místech. A musím říct, že mě to baví. Je to sice těžké, stíhat oboje a dělat to naplno, jsem hodně unavená, ale baví mě to. :) Co přinese rok 2017, na to jsem opravdu zvědavá. Ale co si přeji nejvíc....

MILÝ ROKU 2017, NEMUSÍŠ MI DÁT VŮBEC NIC, JEN MI PROSÍM NIKOHO NEVEZMI!

Přeji Vám krásný zbytek roku 2016, užijte si maximálně sobotní noc a následně, ať je nový rok lepší, než ten minulý. Hlavně buďte v přítomnosti těch správných lidí, milující rodiny, pravých přátel, a všech, co mají úsměv na rtech. Pak je všechno lepší. A nezapomeňte, jak na Nový rok, tak po celý rok.. :)

Prosincová změna. Sbohem mé poničené vlasy... :)

10.10.2016 | Co zrovna poslouchám ♫

10. října 2016 v 20:10 | Michaela
Dobrý večer, holky. Chtěla bych vám moc poděkovat za komentáře k minulému článku. Přestože jsem tu tak dlouho nebyla, stejnak jste na mě nezapomněly, otevřely jste můj blog a okomentovaly nejnovější článek. Díky tomu mám pocit, že má ještě cenu vám psát. Takže děkuji. :) Dnešní článek bude asi ve stejném duchu. Poslední dobou zase hodně poslouchám písničky a snažím se objevit nějaké nové, neznámé a neoposlouchané. Vím, že ve stylu hudby se budu asi s většinou z vás rozcházet, ale přece jenom, kdyby tu byl někdo, kdo je naladěn na stejnou vlnu jako já, tady je můj aktuální playlist na youtube. :)

David Bisbal - Me Enamoré De Ti - Moje aktuální srdcovka.
Franco De Vita - Y Tú Te Vas ft. Carlos Rivera - Další z těch neoblíbenějších.
The High Kings - Town I Loved So Well - Boží. Minimálně od 5:25 do 6:00 mám skoro husinu.
The High Kings - Hand Me Down My Bible - Tu jsem objevila nedávno a baví mě, jako všechny písničky od High Kings.
Ricky Martin - Vida - Ricky ♥ Toho miluju už dlooooouho! A tato písnička je TOP!
Shakira - Try Everything - Ta se mi též líbí.
Kristína - Ta ne - Jojojo, je skvělá.
Carlos Rivera - Por Ti - Asi jsem se zamilovala do Carlose.
Carlos Rivera - Voy a Amarte - Už vás nebudu trápit, sdílím od něj poslední...
Nelly Furtado - Manos Al Aire - Poslouchala jsem ji na střední a teď jsem si na ni po dlouhé době vzpomněla.
Enrique Iglesias - Don't Turn Off The Lights - I Enrique je má láska. Miluju jeho písničky. Všechny.
Enrique Iglesias - Esperanza - Tu jsem poslouchala asi před 10ti lety, a můžu ji poslouchat pořád.
Tlustá Berta - Pivo třeboňský - ....když ho pijou ženský, maj chuť na chlapy...
Parkán - Paříme Gou - Miluju Parkány nejvíc na celém světě a miluju tohle CD

A nějaké ty naše! U těch bych brečela jak želva!!!
Parkán - Láska v opratích ♥ (mimochodem, i tuhle občas hrají v rádiu a to je pak něco pro mé srdce)

4.10.2016 | Tipy na filmy

4. října 2016 v 11:05 | Michaela
Je říjen, uběhlo už pár měsíců, co jsem se ozvala naposled, dneska mám volnější den, prší a mě nějak chytla nálada zase vám napsat. Času mám opravdu málo, hodně pracuju (a ne, stále o moc víc nevydělávám), a když mám volno, koukám na filmy. A jelikož filmů není nikdy dost, rozhodla jsem se vám dát nějaké tipy, na co se můžete podívat i vy. Možná už jste většinu viděly, ale třeba se najde něco, co neznáte a zaujme vás to. Tak tady je pár těch, na které se vzpomínám. :) Třeba se vám líbit nebudou, ale víte co, sto lidí, sto názorů.. :)

Než jsem tě poznala (2016) - romantický/drama
Nádherný romantický příběh u kterého mi ukápla nejedna slza. Pokud ale čekáte šťastný konec, jak to u romantických filmů bývá, čekáte marně. :)

30.6.2016

30. června 2016 v 11:48 | Michaela
Ahoj holky, přeji hezké poledne. Ani nemůžu uvěřit, že je to zas měsíc, co jsem nenapsala. Ten čas tak hrozně letí a mně přijde, že každý měsíc je horší a horší. Sice jsou okamžiky, kdy jsem šťastná, ale brzy se zase vrátím do kruté reality, když zjistím, jak na tom jsem s penězma. Už jsem ale rozhodnutá, najdu si práci na HPP a pojišťovnu budu mít jako bokovku. Nikdy jsem si neuvědomovala, jak je pojišťovnictví strašně těžké, obchodníci (poradci) musí toho vědět tak strašně moc a nikdy nebudou vědět všechno. A druhá věc je domluva s klienty, občas jsou to fakt zabedněnci, netřeba se o tom víc rozepisovat.. Člověk musí být opravdu hodně dobrej a musí mít známosti, aby se pojišťovnou uživil. A možná i to štěstí je potřeba. A já bohužel pořádně nesplňuji ani jedno. Takže jediné řešení je stálá práce na HPP. V mekáči už jsem si sice zvykla a docela se mi začlo líbit, ale není to nejlépe placené místo, takže trávit tady tolik hodin se asi nevyplatí. Po vhodných nabídkách koukám už dlouho, ale nějak nemůžu nic pořádného najít. Samé práce pro chlapy, call centra, banky,.. Ale já vlastně ani nevím, co hledám. A to je docela problém... Jinak asi nic jiného neřeším. S chlapama a hubnutím je to tak nějak furt stejné. Nic závratného, nic o čem bych se měla zmínit. Ale zítra už je 1. července a já tento den beru jako nový začátek, ve všem. Možná to zní jako klišé, protože všichni berou každé pondělí nebo každý první den v měsíci jako nový začátek, ale pro mě je červenec něco jiného! Od 1. července jsem měla být přesunuta pod pojišťovnu v našem městě, mohla jsem všechno hodit za hlavu a v pojišťovně začít jako od znova, ale přestup se bohužel nekoná a odkládá se až na srpen. To mi hodně zkazilo náladu a narušilo plány, ale musím se s tím nějak vypořádat. Dalším pozitivním bodem v tomto měsíci jsou mé narozeniny, které mám 16.7. Možná je to divný, ale já jsem ráda, že jsem zase o rok starší. Jelikož jsem hodně malá, tak mi přijde, že mě všichni berou stále jako dítě a když řeknu, že je mi 22, tím to ještě potvrdím. A přece jenom, 23 už vypadá líp! :D :D Na den narozenin jsem naplánovala oslavu (měla jsem štěstí, že 16. vychází na sobotu :D) a modlím se, aby všichni moji kamarádi v ten den mohli. Slavit ve velké partě, se spoustou kamarádů, jsem si vždycky přála, tak snad letos se mi to vyplní. :D .. Takže dneska si naplánuji celý červenec, alespoň tedy v rámci možností, protože člověk nikdy neví, co bude a tím spíš, když hledá novou práci. Ale je potřeba si udělat pořádek, stanovit "pravidla" a najít si něco, na co se těšit. :)

Takže :
 • najít si novou práci > zaplatit složenky
 • přečíst půjčené knihy
 • dávat si pozor na to, co jím
 • víc se hýbat
 • nestresovat se (hlavně s chlapama!)
 • být více pozitivní, hlavně ne náladová!!
 • neutíkat před problémy
 • více uklízet (občas to fakt zanedbávám :( :D :D)
 • užít si narozeniny
 • brzy vstávat (delší den, více času, lepší nálada)
 • omezit instagram (jsem fakt závislák :D :D)
 • každý den si odličovat obličej (i to docela zanedbávám a pak se divím, že mám obličej samej beďar :D)

 
 

Reklama